.
Kontakt
Informace o tom, kde nás najdete.
FAQ
Všeobecné dotazy ohledně prodeje náhradních dílů.
O nás
Stručná charakteristika našeho zaměření.
E-shop
Informace o našem e-shopu náhradních dílů.
Autovrakoviště Prunéřov
Značky Peugeot, Citroën, Renault ...
MENU

FAQ

.
Jak se k vám dostanu?
Najdete nás u zadní brány Elektrárna Prunéřov II poblíž silnice I. třídy č.13. Pojedete-li od Chomutova, je třeba hlídat po pravé straně motorest Ušák, proti motorestu je čerpací stanice. Ihned za čerpací stanicí odbočte vlevo a na křižovatce, která následuje hned po odbočení, jeďte přímo až před sebou uvidíte chladící věže Elektrárny Prunéřov II. Těsně před chladícími věžemi odbočte vpravo a dojedete k naší provozovně. K orientaci vám dopomůže mapka na stránce kontakt.

▪ Mohu se s vámi spojit i mimo uvedenou otevírací dobu?
Ano můžete. Telefonicky buď na číslo 728 625 224 nebo na číslo 777 773 915 popř. přes e-mail obchod@peugeoty.cz.

▪ Jak si mohu náhradní díl objednat?
Pokud je náhradní díl již umístěn v našem e-shopu, pak je možné objednat si přes tento e-shop. Protože však ještě všechny díly v e-shopu nemáme umístěny, je možno nám poslat dotaz prostřednictvím formuláře na e-shopu nebo prostřednictvím formuláře na peugeoty.cz, Je také možnost využít Live Chat v pravém dolním rohu tohoto webu nebo nám napsat na naši e-mailovou adresu obchod@peugeoty.cz    Rovněž je možné spojit se s námi telefonicky na číslo 728 625 224 nebo 777 773 915

▪ Pokud si objednám náhradní díl, jak mi bude doručen?
Po dohodě s námi si můžete objednaný náhradní díl vyzvednout v naší provozovně, případně vám jej zašleme po platbě bankovním převodem prostřednictvím České pošty. Možno poslat také prostřednictvím České pošty na dobírku.

▪ Jak dlouho bude trvat doručení?
Vždy se snažíme odesílat objednané díly co nejdříve, avšak vzhledem k specifičnosti sortimentu je někdy nutné některé objednané díly nejprve demontovat, což zabere čas. Z toho důvodu garantujeme odeslání objednaného dílu do sedmi pracovních dní.

▪ Mám právo vrátit náhradní díly zakoupené přes e-shop?
Pokud náhradní díly zakoupíte pomocí komunikačních prostředků na dálku, máte právo do 14-ti dnů odstoupit od smlouvy, a to bez udání důvodu. Toto právo kupujícího respektujeme i pro použité zboží, tedy použité náhradní díly.

▪ Jak najdu konkrétní náhradní díl?
Protože řada našich zákazníků nezná přesný název náhradního dílu, lze konkrétní díly vyhledat dvěma způsoby. Jednak podle značky vozidla, na které náhradní díl sháníte, tedy například:

» Náhradní díly » Třídění dle značky auta » Peugeot » Peugeot 307 » Nárazníky » Nárazníky přední

Nebo podle produktu, například:

»
Náhradní díly » Třídění dle produktu » Karosářské díly » Nárazníky » Nárazníky přední » Peugeot » Peugeot 307
Copyright © Autovrakoviště Prunéřov