Kontakt
Informace o tom, kde nás najdete.
FAQ
Všeobecné dotazy ohledně prodeje náhradních dílů.
O nás
Stručná charakteristika našeho zaměření.
E-shop
Informace o našem e-shopu náhradních dílů.
Autovrakoviště Prunéřov
Značky Peugeot, Citroën, Renault ...
MENU
.
Náš e-shop nabízí použité náhradní díly z vozidel Peugeot, Citroën, Renault, Hyundai a i dalších značek. Mnoho z náhradních dílů máme přímo připravených k prodeji. Vaše dotazy či objednávky rádi vyřešíme na tel: 728 625 224 nebo nám napište .

▪ V kategorii AUTA K ROZPRODÁNÍ PO DÍLECH najdete vozidla, kterou nejsou rozebraná. Případné díly si z nich můžete objednat a my Vám je připravíme k osobnímu odběru či zašleme poštou. Nebo si můžete rovnou zakoupit celý vůz. Tato sekce je určená pouze k prohlížení a vozidla či náhradní díly z nich nelze zakoupit přes e-shop.

▪ V kategorii NÁHRADNÍ DÍLY naleznete veškeré jednotlivé díly z vozidel, která jsou již rozebraná a připravená jen je vyndat z regálu a zaslat Vám je poštou, nebo Vám je předat při osobním odběru. Tuto kategorii neustále doplňujeme a rozšiřujeme.

▪ V kategorii PNEUMATIKY naleznete jak celé sady kol dle rozměru, tak i pneumatik či samotných disků. Kompletní kola, pneumatiky nebo disky nabízíme jako sady či po jednotlivých kusech. I tuto kategorii neustále doplňujeme a rozšiřujeme.
Vrakoviště Prunéřov - eshop

E-shop

E-shop autovrakoviště Prunéřov
Copyright © Autovrakoviště Prunéřov